Actuele file informatie

De totale file lengte is 0 km.

De actuele files op dit moment zijn:

ten zuiden van de grote rivieren – Dichte mist. Zicht 50 tot 200 meter. –
A1 Amersfoort - Apeldoorn – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen Voorthuizen (16) en Stroe (17).
Er is een omleiding ingesteld. Op de A1 staat een verkeerssysteem met verschoven en versmalde rijstroken. In beide richtingen zijn 2 rijstroken beschikbaar. Daarnaast zijn er toe en afritten bij aansluiting Stroe dicht.
A1 Apeldoorn - Amersfoort – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen Stroe (17) en Voorthuizen (16).
Er is een omleiding ingesteld. Op de A1 staat een verkeerssysteem met verschoven en versmalde rijstroken. In beide richtingen zijn 2 rijstroken beschikbaar. Daarnaast zijn er toe en afritten bij aansluiting Stroe dicht.
A2 Eindhoven - Maastricht – Voertuig obstructie – Ter hoogte van Urmond (48).
Chevron
A2 Eindhoven - Maastricht – Bouwwerkzaamheden – Ter hoogte van Urmond (48).
Snelheidsbeperking, maximaal 50 Km/u. 2 van de 3 rijstroken gesloten ter hoogte van Urmond (48). Er is een omleiding ingesteld.
A2 Maastricht - Eindhoven – Bouwwerkzaamheden – Ter hoogte van Urmond (48).
Snelheidsbeperking, maximaal 50 Km/u. 1 van de 3 rijstroken gesloten ter hoogte van Urmond (48). Er is een omleiding ingesteld.
A2 's-Hertogenbosch - Utrecht – Werkzaamheden aan portaal – Op de verbindingsweg van de A2 vanuit 's-Hertogenbosch naar de A27 richting Almere.
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. 1 van de 4 rijstroken gesloten op de verbindingsweg naar de A27 richting Almere. Er is een omleiding ingesteld. De verbindingsweg naar de A27 richting Almere is afgesloten. Afrit Knooppunt Everdingen afgesloten.
A6 Emmeloord - Joure – Wegwerkzaamheden – Tussen Bant (16) en Lemmer (17).
Er is een omleiding ingesteld. Het verkeer in beide richtingen wordt over deze rijbaan geleid.
A6 Joure - Emmeloord – Wegwerkzaamheden – Tussen Lemmer (17) en Emmeloord (15).
Er is een omleiding ingesteld. Het verkeer wordt over de andere rijbaan geleid.
A6 Lelystad - Emmeloord – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van Urk (13).
Toerit Urk (13) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten.
A6 Emmeloord - Lelystad – Rijbaan afgesloten – Tussen Emmeloord-West (14) en Lelystad-Noord (11).
Verkeer wordt omgeleid
A7 Knooppunt Zurich - Den Oever – Wegwerkzaamheden – Tussen Kornwerderzand (14a) en de brug over de Lorentzsluis.
Op de A7 is 1 verschoven rijstrook per richting bij Kornwerderzand. Er is tegenverkeer bij de brug. Maximumsnelheid is 50 km/uur. Met name in de spitsuren, bij brugopeningen en op vrijdagen kan sprake zijn van extra vertraging.
A7 Den Oever - Knooppunt Zurich – Wegwerkzaamheden – Tussen de brug over de Lorentzsluis en Kornwerderzand (14a).
Op de A7 is 1 verschoven rijstrook per richting bij Kornwerderzand. Er is tegenverkeer bij de brug. Maximumsnelheid is 50 km/uur. Met name in de spitsuren, bij brugopeningen en op vrijdagen kan sprake zijn van extra vertraging.
A12 Utrecht - Den Haag – Wegwerkzaamheden – Ter hoogte van Kanaleneiland (17).
Er is een omleiding ingesteld. Er is maar 1 rijstrook op de Europalaan-Zuid stadinwaarts en -uitwaarts nabij aansluiting A12 Kanaleneiland (17). Er wordt geadviseerd om ook andere invalswegen naar de stad te gebruiken.
A12 Utrecht - Den Haag – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van Gouda (11).
Toerit Gouda (11) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A12 Utrecht - Den Haag – Onderhoudswerkzaamheden – Tussen Reeuwijk (12) en Moordrecht (10).
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. 2 van de 5 rijstroken gesloten tussen Reeuwijk (12) en Moordrecht (10). Er is een omleiding ingesteld. De verbindingsweg naar de A20 richting Hoek van Holland is afgesloten. Toerit Gouda (11) afgesloten.
A12 Utrecht - Den Haag – Asfalteringswerkzaamheden – Op de verbindingsweg van de A12 vanuit Utrecht naar de A20 richting Hoek van Holland.
Er is een omleiding ingesteld. De A20 is dicht tussen knpt. Gouwe en knpt. Terbregseplein. Verkeer wordt omgeleid via de A12 en via de A15 en A16. Verbindingsbogen en/of af- en toeritten kunnen maximaal een uur eerder worden afgesloten.
A12 Utrecht - Den Haag – Werkzaamheden aan portaal – Op de parallelbaan. Ter hoogte van knooppunt Lunetten.
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. Versmalde rijstroken op de parallelbaan ter hoogte van Knooppunt Lunetten. Er is een omleiding ingesteld.
A15 Gorinchem - Nijmegen – Wegwerkzaamheden – Tussen knooppunt Deil en Geldermalsen (30).
Er is een omleiding ingesteld.
A15 Nijmegen - Gorinchem – Wegwerkzaamheden – Tussen Geldermalsen (30) en knooppunt Deil.
Er is een omleiding ingesteld. 5-0 systeem. Al het verkeer zit op de rijbaan vanuit Rotterdam richting Nijmegen.
A15 Ridderkerk - Europoort – Onderhoudswerkzaamheden – Tussen Havens 5700-6200 (10) en Oostvoorne (8).
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. Weg afgesloten tussen Oostvoorne (8) en Havens 5700-6200 (10) voor voertuigen hoger dan 4.4 meter.
A20 Gouda - Hoek van Holland – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van Nieuwerkerk aan den IJssel (17).
Toerit Nieuwerkerk aan den IJssel (17) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A20 Gouda - Hoek van Holland – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van Moordrecht (18).
Toerit Moordrecht (18) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A20 Gouda - Hoek van Holland – Rijbaan afgesloten – Tussen knooppunt Gouwe en knooppunt Terbregseplein.
Verkeer wordt omgeleid
A27 Gorinchem - Breda – Verkeersbeperkingen – Tussen Industriegebied Avelingen (24) en Werkendam (23).
Verbod voor vrachtverkeer en autobussen (>3500kg). Lijnbussen toegestaan.
A27 Breda - Gorinchem – Verkeersbeperkingen – Tussen Werkendam (23) en Industriegebied Avelingen (24).
Verbod voor vrachtverkeer en autobussen (>3500kg). Lijnbussen toegestaan.
A27 Utrecht - Gorinchem – Werkzaamheden aan portaal – Ter hoogte van Houten (29).
Toerit Houten (29) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A27 Gorinchem - Utrecht – Werkzaamheden aan portaal – Ter hoogte van Houten (29).
Toerit Houten (29) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A27 Gorinchem - Utrecht – Werkzaamheden aan portaal – Ter hoogte van Hagestein (27).
Toerit Hagestein (27) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A27 Gorinchem - Utrecht – Werkzaamheden aan portaal – Ter hoogte van Nieuwegein (28).
Toerit Nieuwegein (28) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld. Toerit De Knoest afgesloten. Afrit Nieuwegein (28) afgesloten.
A27 Utrecht - Gorinchem – Werkzaamheden aan portaal – Ter hoogte van Nieuwegein (28).
Toerit Nieuwegein (28) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld. Toerit De Kroon afgesloten.
A27 Gorinchem - Utrecht – Wegwerkzaamheden – Tussen knooppunt Everdingen en knooppunt Lunetten.
Er is een omleiding ingesteld. De A27 richting Almere is dicht tussen knooppunt Everdingen en Lunetten. De opritten Hagestein (27), Nieuwegein (28) en Houten (29) zijn vanaf 20.00 uur dicht. Doorgaand verkeer wordt omgeleid via de A2 richting Utrecht en vervolgens de A12 richting Arnhem.
A27 Utrecht - Gorinchem – Wegwerkzaamheden – Tussen knooppunt Lunetten en knooppunt Everdingen.
Er is een omleiding ingesteld. De A27 is dicht richting Breda tussen knooppunt Lunetten en Everdingen. Doorgaand verkeer wordt omgeleid via de A12 richting Den Haag en vervolgens de A2 richting Den Bosch.
A27 Gorinchem - Utrecht – Werkzaamheden aan portaal – Tussen Lexmond (26) en knooppunt Everdingen.
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. Er is een omleiding ingesteld. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten. Weg is afgesloten ter hoogte van Knooppunt Everdingen.
A27 Gorinchem - Utrecht – Rijbaan afgesloten – Tussen knooppunt Everdingen en knooppunt Lunetten.
Verkeer wordt omgeleid
A27 Utrecht - Gorinchem – Rijbaan afgesloten – Tussen knooppunt Lunetten en knooppunt Everdingen.
Verkeer wordt omgeleid
A27 Utrecht - Gorinchem – Werkzaamheden aan portaal – Op de parallelbaan. Tussen knooppunt Rijnsweerd en knooppunt Lunetten.
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. 1 van de 2 rijstroken gesloten tussen Knooppunt Rijnsweerd en Knooppunt Lunetten. Er is een omleiding ingesteld. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten. Afgesloten parallelbaan ter hoogte van Knooppunt Lunetten.
A27 Utrecht - Gorinchem – Werkzaamheden aan portaal – Op de parallelbaan. Tussen knooppunt Rijnsweerd en knooppunt Lunetten.
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. 2 van de 4 rijstroken gesloten tussen Knooppunt Rijnsweerd en Knooppunt Lunetten. Er is een omleiding ingesteld.
A35 Enschede - Almelo – Wegwerkzaamheden – Ter hoogte van Almelo-Zuid (30).
Er is een omleiding ingesteld.
A50 Arnhem - Eindhoven – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen knooppunt Bankhoef en Nistelrode (15).
Er is een omleiding ingesteld.
A50 Arnhem - Oss – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen knooppunt Ewijk en knooppunt Bankhoef.
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. 2 van de 3 rijstroken gesloten tussen Knooppunt Ewijk en Bankhoef. Er is een omleiding ingesteld. Weg afgesloten tussen Bankhoef en Knooppunt Ewijk voor voertuigen hoger dan 5.0 meter. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten. Weg is afgesloten ter hoogte van Bankhoef.
A50 Arnhem - Eindhoven – Rijbaan afgesloten – Tussen knooppunt Bankhoef en knooppunt Paalgraven.
Verkeer wordt omgeleid
A50 Arnhem - Oss – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen knooppunt Bankhoef en Ganzenven.
Weg is afgesloten ter hoogte van Bankhoef. Er is een omleiding ingesteld. Weg afgesloten tussen Ganzenven en Bankhoef voor voertuigen hoger dan 0.0 meter. Weg is afgesloten tussen Bankhoef en Ganzenven. Afrit Ravenstein (17) afgesloten. Toerit Ravenstein (17) afgesloten.
A50 Arnhem - Oss – Asfalteringswerkzaamheden – Ter hoogte van Ravenstein (17).
Toerit Ravenstein (17) afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A50 Oss - Eindhoven – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen knooppunt Paalgraven en Veghel-Noord (12).
Er is een omleiding ingesteld.
A58 Tilburg - Breda – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van knooppunt Sint Annabosch.
Er is een omleiding ingesteld.
A58 Tilburg - Breda – Onderhoudswerkzaamheden – Tussen Lage Aard en knooppunt Sint Annabosch.
2 van de 3 rijstroken gesloten tussen Lage Aard en Sint Annabosch. Er is een omleiding ingesteld. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten. Weg is afgesloten ter hoogte van Sint Annabosch.
A58 Tilburg - Breda – Rijbaan afgesloten – Ter hoogte van knooppunt Sint Annabosch.
Verkeer wordt omgeleid
A59 's-Hertogenbosch - Knooppunt Zonzeel – Bouwwerkzaamheden – Tussen Heusden (42) en Drunen-West (40).
De verbindingsweg naar de Drunen-West (40) is afgesloten. Er is een omleiding ingesteld.
A59 Oss - 's-Hertogenbosch – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen knooppunt Paalgraven en Oss-Oost (53).
Weg is afgesloten ter hoogte van Ganzenven. Er is een omleiding ingesteld. Weg afgesloten tussen Oss-Oost (53) en Paalgraven voor voertuigen hoger dan 0.0 meter. Weg is afgesloten tussen Paalgraven en Oss-Oost (53). Afrit Ganzenven afgesloten. Toerit Ganzenven afgesloten. Afrit Oss-Oost (53) afgesloten.
A65 Tilburg - 's-Hertogenbosch – Wegwerkzaamheden – Tussen Tilburg-Noord (3) en knooppunt Vught.
Er is een omleiding ingesteld. De N65 is dicht.
A65 Tilburg - Oisterwijk – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van knooppunt De Baars.
Snelheidsbeperking, maximaal 70 Km/u. Weg is afgesloten ter hoogte van De Baars. Er is een omleiding ingesteld.
A65 Tilburg - Oisterwijk – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van knooppunt De Baars.
Weg is afgesloten ter hoogte van De Baars. Er is een omleiding ingesteld.
A73 Maasbracht - Nijmegen – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van Hondsiep.
Geen gevolgen voor verkeer.
N3 Dordrecht - Papendrecht – Onderhoudswerkzaamheden aan brug – Tussen Dordrecht-Staart (2) en Papendrecht (1).
Er is een omleiding ingesteld. Papendrechtsebrug (N3) is dicht. Verkeer vanuit Dordrecht richting Rotterdam wordt omgeleid via A16/A15. Vervoer gevaarlijke stoffen wordt omgeleid via A16/A59/A2.
N3 Papendrecht - Dordrecht – Onderhoudswerkzaamheden aan brug – Tussen Papendrecht (1) en Dordrecht-Staart (2).
Er is een omleiding ingesteld. Papendrechtsebrug (N3) is dicht. Verkeer vanuit Papendrecht richting Dordrecht wordt omgeleid via de A15/A16. Vervoer gevaarlijke stoffen (ADR) wordt omgeleid via A15/A2/A59.
N3 Dordrecht - Papendrecht – Onderhoudswerkzaamheden – Ter hoogte van de Merwedebrug.
Weg dicht in beide richtingen. Er is een omleiding ingesteld.
N3 Dordrecht - Papendrecht – Onderhoudswerkzaamheden aan brug – Tussen Dordrecht-Stadspolders (3) en Papendrecht (1).
Snelheidsbeperking, maximaal 50 Km/u. 2 van de 3 rijstroken gesloten tussen Dordrecht-Stadspolders (3) en Dordrecht-Staart (2). Er is een omleiding ingesteld. Weg is afgesloten tussen Dordrecht-Staart (2) en Papendrecht (1). Toerit Dordrecht-Staart (2) afgesloten. Afrit Papendrecht (1) afgesloten.
N3 Papendrecht - Dordrecht – Onderhoudswerkzaamheden aan brug – Tussen Papendrecht (1) en Dordrecht-Staart (2).
Snelheidsbeperking, maximaal 50 Km/u. 2 van de 3 rijstroken gesloten tussen Papendrecht (1) en Papendrecht (1). Er is een omleiding ingesteld. Weg is afgesloten tussen Papendrecht (1) en Dordrecht-Staart (2). Afrit Dordrecht-Staart (2) afgesloten. Toerit Papendrecht (1) afgesloten.
N3 Dordrecht - Papendrecht – Rijbaan afgesloten – Tussen Dordrecht-Staart (2) en Papendrecht (1).
Verkeer wordt omgeleid
N3 Papendrecht - Dordrecht – Rijbaan afgesloten – Tussen A15: Papendrecht en Dordrecht-Staart (2).
Verkeer wordt omgeleid
N35 Almelo - Zwolle – Snelheidsbeperking – Tussen Isala Klinieken en Berkum.
Snelheidsbeperking, maximaal 30 Km/u.
N61 Schoondijke - Terneuzen – Verkeersmanagement acties – Ter hoogte van de Sluiskilbrug.
N65 Oisterwijk - 's-Hertogenbosch – Rijbaan afgesloten – Tussen Udenhout/Oisterwijk en Vught-Centrum (1).
Verkeer wordt omgeleid
N65 Oisterwijk - Vught – Onderhoudswerkzaamheden – Tussen A65: Berkel-Enschot (2) en Biezenmortel.
Weg is afgesloten tussen A65: Berkel-Enschot (2) en Biezenmortel. Er is een omleiding ingesteld.
N65 Oisterwijk - Vught – Onderhoudswerkzaamheden – Tussen Udenhout/Oisterwijk en Helvoirt/Haren.
Weg is afgesloten tussen Udenhout/Oisterwijk en Helvoirt/Haren. Er is een omleiding ingesteld. Toerit Biezenmortel afgesloten. Toerit Haaren afgesloten.
N65 Oisterwijk - Vught – Onderhoudswerkzaamheden – Tussen Helvoirt/Haren en A65: Vught.
Weg is afgesloten ter hoogte van Helvoirt/Haren. Er is een omleiding ingesteld. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten. Weg is afgesloten tussen Helvoirt/Haren en A65: Vught.
Wil jij ook zekerheid?<br>Laat ons het regelen.

Wil jij ook zekerheid?
Laat ons het regelen.

Word lid. Jullie welzijn is onze missie.

Onze partners

Partner worden

Het laatste nieuws

Naar het nieuwsoverzicht