Actuele file informatie

Op dit moment zijn er 27 files, De totale file lengte is 948 km.

De actuele files op dit moment zijn:

A1 Hengelo - Osnabrück – Stilstaand verkeer – Tussen De Lutte (34) en Duitsland.
A1 Duitse grens - Osnabrück – Rijbaan afgesloten – Ter hoogte van Duitsland.
Verkeer wordt via de af- en toerit geleid
A1 Amsterdam - Apeldoorn – Langzaam rijdend verkeer – Tussen knooppunt Hoevelaken en Voorthuizen (16).
A2 's-Hertogenbosch - Utrecht – Stilstaand verkeer – Op de verbindingsweg van de A2 vanuit 's-Hertogenbosch naar de A12 richting Den Haag.
A2 Utrecht - 's-Hertogenbosch – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Beesd (14) en knooppunt Deil.
A4 Amsterdam - Den Haag – Stilstaand verkeer – Tussen Schiphol (2) en Ringvaart-Aquaduct.
A4 Amsterdam - Den Haag – Omleiding ingesteld – Ter hoogte van knooppunt Badhoevedorp.
Verkeer richting Den Haag/ Rotterdam volg Utrecht (A9, A2, A12).
A4 Den Haag - Rotterdam – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Den Haag-Ypenburg (9) en Den Haag-Zuid (12).
A7 Den Oever - Knooppunt Zurich – Wegwerkzaamheden – Tussen de brug over de Lorentzsluis en Kornwerderzand (14a).
Op de A7 is 1 verschoven rijstrook per richting bij Kornwerderzand. Er is tegenverkeer bij de brug. Maximumsnelheid is 50 km/uur. Met name in de spitsuren, bij brugopeningen en op vrijdagen kan sprake zijn van extra vertraging.
A7 Knooppunt Zurich - Den Oever – Wegwerkzaamheden – Tussen Kornwerderzand (14a) en de brug over de Lorentzsluis.
Op de A7 is 1 verschoven rijstrook per richting bij Kornwerderzand. Er is tegenverkeer bij de brug. Maximumsnelheid is 50 km/uur. Met name in de spitsuren, bij brugopeningen en op vrijdagen kan sprake zijn van extra vertraging.
A9 Amstelveen - Alkmaar – Langzaam rijdend verkeer – Tussen knooppunt Badhoevedorp en Haarlem-Zuid.
A10 Knooppunt Amstel - Knooppunt Coenplein – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Amsterdam-Rivierenbuurt (9) en Amsterdam-Slotervaart (7).
A12 Utrecht - Den Haag – Stilstaand verkeer op parallelrijbaan – Op de parallelbaan. Tussen Houten (18) en knooppunt Oudenrijn.
A12 Utrecht - Den Haag – Stilstaand verkeer – Tussen knooppunt Lunetten en knooppunt Oudenrijn.
A12 Utrecht - Den Haag – Langzaam rijdend verkeer – Tussen De Meern (15) en Harmelen (14a).
A15 Ridderkerk - Europoort – Langzaam rijdend verkeer – Op de verbindingsweg van de A15 vanuit Ridderkerk naar de A4 richting Vlaardingen.
A15 Europoort - Ridderkerk – Stilstaand verkeer – Tussen Rotterdam-Charlois (19) en knooppunt Vaanplein.
A15 Europoort - Ridderkerk – Twee rijstroken afgesloten – Ter hoogte van knooppunt Vaanplein.
A15 Gorinchem - Ridderkerk – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Gorinchem (27) en Hardinxveld-Giessendam (26).
A16 Breda - Rotterdam – Langzaam rijdend verkeer – Tussen knooppunt Terbregseplein en de Rottemerentunnel.
A20 Gouda - Hoek van Holland – Stilstaand verkeer – Tussen knooppunt Gouwe en Nieuwerkerk aan den IJssel (17).
A27 Utrecht - Gorinchem – Stilstaand verkeer – Tussen De Bilt (30) en knooppunt Rijnsweerd.
A27 Utrecht - Breda – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Noordeloos (25) en Industriegebied Avelingen (24).
A27 Utrecht - Gorinchem – Langzaam rijdend verkeer – Tussen knooppunt Everdingen en Lexmond (26).
A27 Almere - Utrecht – Stilstaand verkeer – Tussen Zeewolde (36) en Huizen (35).
A28 Zwolle - Amersfoort – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen Nijkerk (9) en Amersfoort-Vathorst (8a).
Weg is afgesloten ter hoogte van Nijkerk (9). Er is een omleiding ingesteld. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten. Weg is afgesloten tussen Nijkerk (9) en Amersfoort-Vathorst (8a). Afrit Amersfoort-Vathorst (8a) afgesloten.
A28 Amersfoort - Utrecht – Langzaam rijdend verkeer – Op de verbindingsweg van de A28 vanuit Amersfoort naar de A27 richting Breda.
A30 Barneveld - Ede – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen Barneveld en Ede-Noord (2).
Weg is afgesloten tussen Barneveld en Barneveld-Noord (5). Er is een omleiding ingesteld. Afsluiting wel begaanbaar voor hulpdiensten. Weg is afgesloten tussen Barneveld en Ede-Noord (2). Afrit Ede-Noord (2) afgesloten. Afrit Lunteren (3) afgesloten. Toerit Lunteren (3) afgesloten. Afrit Scherpenzeel (4) afgesloten. Toerit Scherpenzeel (4) afgesloten. Afrit Barneveld-Noord (5) afgesloten. Toerit Barneveld-Noord (5) afgesloten. Afrit De Veenen afgesloten. Toerit De Veenen afgesloten.
A30 Barneveld - Ede – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen Barneveld en Ede-Noord (2).
Er is een omleiding ingesteld. De A30 is dicht. Het verkeer volgt een omleiding.
A30 Ede - Barneveld – Asfalteringswerkzaamheden – Tussen Ede-Noord (2) en Barneveld.
Er is een omleiding ingesteld.
A30 Barneveld - Ede – Rijbaan afgesloten – Tussen Barneveld en Ede-Noord (2).
Verkeer wordt omgeleid
A32 Heerenveen - Meppel – Rijbaan afgesloten – Tussen Steenwijk-Noord (7) en Diever (4).
A32 Wirdum - Heerenveen – Omleiding ingesteld – Ter hoogte van knooppunt Heerenveen.
Verkeer richting Zwolle volg Joure / Emmeloord (A7, A6, N50).
A32 Heerenveen - Meppel – Stilstaand verkeer – Tussen Wolvega (8) en Steenwijk-Noord (7).
A35 Zwolle - Enschede – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Hulsen/Nijverdal en Wierden (32).
A58 Tilburg - Eindhoven – Stilstaand verkeer – Tussen Moergestel (9) en Best (7).
A58 Tilburg - Breda – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Tilburg-Centrum West (11) en Tilburg-Reeshof (12).
A59 's-Hertogenbosch - Knooppunt Zonzeel – Langzaam rijdend verkeer – Tussen Waspik (35) en Raamsdonksveer (34).
N9 Alkmaar - Den Helder – Wegwerkzaamheden – Tussen Koedijk en Warmenhuizen.
Er is een omleiding ingesteld. De N9 is dicht. Het verkeer wordt omgeleid.
N50 Emmeloord - Zwolle – Wegwerkzaamheden – Tussen de Ramspolbrug en Kampen-Zuid (31).
N50 Zwolle - Emmeloord – Wegwerkzaamheden – Tussen Kampen-Zuid (31) en de Ramspolbrug.
N57 Rotterdam - Voorne-Putten – Stilstaand verkeer – Tussen Brielle-Noord en Hellevoetsluis/Oudenhoorn.
Wil jij ook zekerheid?<br>Laat ons het regelen.

Wil jij ook zekerheid?
Laat ons het regelen.

Word lid. Jullie welzijn is onze missie.

Onze partners

Partner worden

Het laatste nieuws

Naar het nieuwsoverzicht